Kādas krāsas gultas veļu izvēlēties?

Izvēloties krāsainu gultas veļu, jābūt drošam, ka tās skaistums nepaliks veļas mašīnā jau pirmajā mazgāšanas reizē vai vēl ‹‹labāk›› – Jūs nepamodīsieties nokrāsojies dažādās varavīksnes krāsās. Wink

Krāsu izvēle gultas veļai:

Gaiši zilā krāsa – pēc tibetiešu ārstu domām, tā ir svētlaimīga miega krāsa.Zaļā krāsa –relaksācijas krāsa. Zaļa gultas veļa rada svaiguma sajūtu, ļauj atslābināties un pamosties mundram.Sarkanu gultas veļu visbiežāk izvēlas enerģiski un aktīvi ļaudis, tā noder īpaši erotiskas noskaņas radīšanai guļamistabā.Brūnās (zemes) krāsas veļa dāvās siltumu, komfortu un mieru.Dzeltena gultasveļa sekmē labu garastāvokli, možumu un mazina depresiju.Melna gultasveļa, īpaši izgatavota no spīdīga auduma ar gaišas krāsas izšuvumiem,guļamistabā rada elegances, greznuma un izsmalcinātības noskaņu.Oranžā iroptimisma krāsa un atgādina par zelta rudeni, apelsīniem un citiem gardiemaugļiem, iedvesmo un rada labu noskaņojumu.Violetā krāsa guļamistabā ir diezgan neparasta izvēle. Dažos tā rada trauksmes sajūtu un nav pieņemama, bet citiem tā dod enerģiju.Rozā ir maiga krāsa un sniedz atslābinošu atmosfēru un komforta sajūtu.Tumši zilā ir brīvības krāsa, tā rada harmonisku vidi.

Lieli zīmējumi gultas veļā var būt pārāk uzbudinoši, bet sīkāki – nomierinoši. Ja vēlaties tik tiešām atpūsties, izvēlieties dabas motīvus: lapas, mākoņus. Savukārt, ja vēlaties spilgtākus iespaidus, izvēlieties lielus ziedu vai citu formu rakstus.