Kā pasūtīt

Ja esat mūsu mājas lapā atraduši to, ko sirds kāro vai Jums ir ideja, kuru vēlaties realizēt ar audumu un vīļu palīdzību, tad vienmēr gaidīsim Jūsu zvanus uz Miega migas informatīvo telefonu 20098097 vai e-pastu info@miegamiga.lv

Visu diennakti ir iespējams arī iepirkties Miega migas internetveikalā.

Iepirkšanās soļi:

Ja esat jau reģistrējies mūsu mājas lapā un esat mūsu pastāvīgais klients, tad iesakām pieslēgties mājas lapai pirms iepirkšanās uzsākšanas, tādējādi visas preces redzēsiet ar Jums piemēroto atlaidi.

1. Mājas lapas augšējā joslā izvēlaties sadaļu KATALOGS vai lapas kreisajā pusē Jums interesējošos produktus;

2. Atverat sev interesējošo produktu un iepazīstaties ar preces attēlu, aprakstu, klientu atsauksmēm, cenu un pieejamajiem izmēriem. Vairumā gadījumu preces izmērus iespējams arī precizēt individuāli.

3. Izvēlaties sev nepieciešamos preces izmērus un daudzumu — to var izdarīt ailēs zem norādītās cenas. Uzmanību!Mainoties preces izmēram var mainīties preces cena. Pie katra no izmēriem būs norādīta summa par kādu palielinās vai samzinās produkta pamatcena.

4. Kad ir izvēlēti nepieciešamie izmēri un skaits spiediet uz taustiņa "Pievienot grozam".

5. Konkrētā prece automātiski ieliksies Jūsu iepirkumu grozā, tad atliek izvēlēties vai turpināt iepirkties vai apskatīt iepirkumu grozu un noformēt pasūtījumu.

Pasūtījuma noformēšana:

1. Atveram pasūtījuma grozu, kur ir saliktas visas iepriekš izvēlētās preces. Iepirkumu grozs atrodas lapas labajā augšējā stūrī.

2. Kad iepirkumu grozs ir atvērts, pārbaudām vai tajā ir tiešām visas tās preces, ko vēlējāmies un vai ir tieši Jūsu izvēlētie preces izmēri.

3. Ja vēl neesat pieslēdzies mājas lapai kā reģistrēts klients, tad šobrīd to varat izdarīt.

4. Ja esat jauns klients un mūsu mājas lapā vēl neesat reģistrējies, tad spiediet pogu "Pievienot/Rediģēt maksājuma informāciju".

5. Aizpildiet visus prasītos laukus ar savu informāciju (* obligāti aizpildāmie lauki) un tad izvēlaties vai pasūtījumu veiksiet kā mūsu pastāvīgais klients, kas Jums nodrošinās iespēju saņemt atlaides arī turpmāk, vai tomēr iepirksieties kā viesis un nebūs nepieciešams mājas lapā reģistrēties.

6. Kad esat ievadījis savus un piegādes datus, zem atvērtā iepirkuma groza izvēlaties piegādes un apmaksas veidus, kā arī, ja nepieciešams, laukā "Piezīmes vai īpašas atzīmes" norādat kādu precizējošu informāciju. Spiediet pogu "Noformēt pirkumu".

Pēdējā atvērumā (4. solī) pārbaudiet visu pasūtījuma informāciju un nepieciešamības gadījumā precizējiet to, tad spiediet "Apstiprināt pasūtījumu".

7. Paldies! Esam saņēmuši Jūsu pasūtījumu un sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā, lai precizētu piegādes laiku.

8. Jūs uz e-pastu esat saņēmis pasūtījuma rēķinu un varat to apmaksāt, ja izvēlējaties apmaksas veidu pārskaitījums, ja apmaksu izvēlējāties veikt skaidrā naudā pie preces saņemšanas, tad rēķins Jums ir informatīvs.

9. Pamatā pasūtījumu piegāde notiek 7 darba dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, ja apmaksa ir skaidrā naudā, ja apmaksas veids ir pārskaitījums, tad pēc maksājuma ienākšanas mūsu kontā.

Ar cieņu,

Miega miga