Par miega migu

Esiet sveicināti mūsu veikalā!

Mēs esam uzņēmums SIA "Miega miga", un saviem klientiem piedāvājam dažādus tekstilizstrādājumus, bet mūsu sirds lieta ir skaista, kvalitatīva un ērta gultas veļa visās varavīksnes krāsās un rakstos. Visus savus darbus darinām paši šeit Latvijā, līdz ar to visa mūsu produkcija ir Latvijā ražots roku darbs.

Pie mums Jūs varat individuāli pasūtīt sev nepieciešamos tekstilizstrādājumus. Mēs šujam gan tradicionālus pasūtījumus, gan ļoti atšķirīgus, netradicionālus. Esam atvērti Jūsu idejām un vēlmēm.

Mēs varam Jums piedāvāt tekstilizstrādājumus kāzām — mičošanai — aubītes un priekšautus, jaunā pāra guldīšanai – lielo nakts kreklu ar nakts micēm, greznu kāzu gultas veļu, dažādus galda noformējumus un dvieļus. Visus aksesuārus varat pie mums pasūtīt individuāli saskaņotus.

Kristībām piedāvājam svētku autiņus, sedziņas, spilventiņus un citus aksesuārus. Tāpat tiek piedāvāti arī tekstilizstrādājumi mājai – galdauti, dvieļi, gultas pārvalki u.tml.

Lai mūsu darinātajā gultas veļā Jūs justos labi un maksimāli ērti, mēs ražošanā izmantojam tikai 100% dabiskus materiālus, tie būs 100% kokvilnas audumi (satīns, flanelis, bjazs), 100% lins un lina sajaukumu ar kokvilnu. Gultas veļu mēs šujam, gan lieliem, gan maziem.

Katru pasūtījumu, ko veicat mūsu interneta veikalā, mēs šujam individuāli, līdz ar to Jums ir iespēja saskaņot pat vissīkākās detaļas izmēriem, krāsām, aizdarēm, vīlēm u.tt.

Ja Jums ir vēlēšanās iegādāties kādu no mūsu ražotajām precēm citā izmērā, krāsā vai materiālā, tad noteikti sazinieties ar mums un veiksim individuālu pasūtījumu tieši Jums. Priecāsimies par Jūsu idejām un iespējams uzzīmētām skicēm.

Jūs varat ar mums sazināties pa tel. +371 20098097 vai e-pastu: info@miegamiga.lv.

Ja Jums ir idejas vai vēlmes iegādāties kādu preci, ko neatradāt mūsu interneta veikalā, būsim atvērti Jūs uzklausīt un darīt visu, lai spētu to īstenot!

Ar cieņu,

Miega miga